Ad Soyad *
Telefon *
E-posta *
Tarih *
Randevu Notu
Güvenlik Kodu *
Dentfa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yıldızla * belirtilen alanlar zorunludur.


Ad Soyad *
Telefon
E-posta *
Sorunuz
Güvenlik Kodu *
Dentfa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yıldızla * belirtilen alanlar zorunludur.

Türkçe

Ekibimiz

Dt. Fatih GÜLER
-
Diş Hekimi
1964 yılında Adana'da doğdu. ilk-orta-lise eğitimini Adana'da tamamladı. 1986 yılında Gazi Üniversitesi Diş  Hekimliği Fakültesi'ni bitirdi. Askerlik görevinden sonra 1989 yılında, 1971 yılından bu yana oturduğu babasına ait evde muayenehanesini açtı. Bireysel olarak uzun süre çalıştırdığı muayenehanesini 2000 yılından itibaren poliklinik haline getirdi. 20 yıldır aynı adreste çocukluk anılarının geçtiği ortamda çalışmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Diş hekimliğindeki gelişimleri sürekli takip ederek mesleğini uzun yıllar devam ettirmeyi düşünmektedir.
Dt. Çağatay Pekergin
-
Diş Hekimi
1985 yılında adanada doğdu.ilk-orta-lise eğitimini Adanada tamamladı.2010 yılında Ankara Hacettepe Dişhekimliği fakültesini bitirdi.2 sene Adanada çeşitli muayenehanelerde çalıştıktan sonra askerlik görevini tamamladı.2013-2017 yılları arasında farklı kurumlarda çalıştıktan sonra Dentfa ailesine katıldı.Yeni gelişmeleri takip edip farklı tedavi seçeneklerini her daim hastalara sunma hedefiyle birlikte mutlu huzurlu çalışma ortamını uzun yıllar sürdürmeyi amaçlamaktadır.
Dt. H.Esra Pekergin
-
Diş Hekimi
1985 yılında adanada doğdu. İlk-orta-lise öğrenimini adanada tamamladı. Ege üniversite diş hekimliği fakültesini 2010 yılında tamamladı. Mezuniyetin hemen sonrasında işe başladığı dentfa ağız ve diş sağlığı polikliniğinde görevini keyifle sürdürmekte ve mesleki gelişmeleri yakından takip etmektedir.